Шановні спортсмени, судді, організатори, представники ЗМІ, вболівальники та вшанувальники позашляхового руху в Україні!
Комітет спеціальних позашляхових змагань Автомобільної ферерації України має честь запросити Вас на церемонію нагородження за підсумками сезону позашляхових автомобільних змагань України 2007 року, яка відбудеться в с.Хотянівка Вишгородского району Київської області в приміщенні Будинку Культури 15 березня 2008 року о 17.00 годин.
До нагородження представлені номінанти – володарі, срібні та бронзові призери Кубку України з ралі-рейдів 2007 року в абсолютному заліку, 2 та 3 залікових групах, командному заліку, спортсмени, що посіли 1, 2 та 3 місця за підсумками сезону 2007 року в регіональних ралі-рейдах в абсолютному заліку, 1 та 2 залікових групах, командному заліку.
До нагородження також представлені інші несподівані та приємні номінації.
В цьому році церемонія нагородження проводиться символічно з першим змаганням нової серії Джип-спринт «Кубок Профі», що відкриває сезон позашляхових автомобільних змагань 2008 року. 

Комітет спеціальних позашляхових змагань ФАУ буде вдячний особам, які забажають вищенаведених номінантів або інших осіб - водіів, судей, команд, організаторів та інших учасників позашляхових змагань сезону 2007 року відзначити додатковими номінаціями та призами на свій розсуд. Цих осіб прошу звернутися до Калиницької Ірини (тел.8-050-340-2110 або 8-050-526-5200), щоб включити осіб, яких Ви плануєте відзначити, у список номінантів та запросити їх для нагородження.
З провагою,
секретар Комітету спеціальних позашляхових змагань Автомобільної федерації України
Калиницька Ірина